Dinamik Grup Ticari Emlak Danışmanlık Ltd. Şti.

Kemal KÖZ

Kemal KÖZ

Cumhuriyet Bulvarı No:38 Gümrük İş Hanı Kat:7-709 (Konak Pier Karşısı)

DETAYLI İLETİŞİM FORMU

Kemal KÖZ Hakkında

 • Kemal KÖZ
  Gayrimenkul Yatırım Danışmanı
  0532 3641470

  İzmir’de yerleşik Emlak Danışmanlığı alanında 1991 yılından beri deneyim birikimi olan ve piyasada saygın bir isme sahip firmamız hakkında sizleri bilgilendirmek istiyoruz. Firmamız birikimlerini doğru ve güvenilir gayrimenkule yatırmak isteyen yerli,yabancı şahıs,firma ve kuruluşlara;“Daire,Dükkan,Arsa,Villa,Otel,Hastane,Dershane,Depo,Fabrika ve Sanayi arsaları gibi gayrimenkul seçeneklerini alternatifler üreterek pazarlarken müşteri hassasiyetini önde tutmayı ilke edinmiştir.Gayrimenkul satın alma,kiralama hizmetlerimizde alıcı ile satıcıyı en uygun şartlarda buluştururken ürünün doğru ve gerçek değerini bulması için uzman arkadaşlarımızın size bir yükümlülük getirmeyen ücretsiz ekspertiz hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Bu hizmetler sırasında karşılaşabileceğiniz olası idari ve teknik sorunların çözümünde firmamız yanınızda olacaktır.Sorunsuz olarak bizden satın alacağınız/kiralayacağınız gayrimenkul üzerinde huzur içinde yaşama ve üretme sansına sahip olacaksınız. Sizlerle tanışmak ve hizmet verebilmek arzusu ile iyi günler dileriz.
  http://www.dinamikgrup.com   K.K Dinamik Grup Emlak İnşaat San. Tic. Ltd. Şti. Hizmetidir.

Çalışma Geçmişi

 • İzmir Ekonomi Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (EKOSE1991 Yılından Beri Emlak Sektöründe Faaliyet Göstermekteyim.
  2001 Yılında Kurmuş Olduğum Dinamik Grup Ticari Emlak Danışmanlık Şirketi ile Müşterilerimiz Kurumsal olarak Hizmet Veriyoruz.

Eğitim ve Sertifikalar

 • İzmir Ekonomi Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (EKOSEM) bünyesinde Gayrimenkul Danışmanlığı Uzmanlık Kursunu Tamamlayarak Gayrimenkul Danışmanlığı Uzmanlık Sertifikasına Hak Kazandım.

   

Portföylerim

DETAYLI İLETİŞİM FORMU